Co jsou identifikační pásky?


Otázka: K čemu mohu Vaše náramky použít?

Jsou vhodné na nejrůznější typy akcí. Je možné je potisknout a obsahují číselnou řadu jako kontrolní značení. Unikátní koncovka se silným lepidlem neumožňuje rozlepení. Pásek tak zaručuje použití pouze jednou.Můžete s nimi označit klasické návštěvníky pro kontrolu vstupu, VIP zákazníky, BACKStage (pořadatele), jednoduše také odlišíte návštěvníky kterým je a není 18 let. Podle toho je potom čísníci obslouží.

Otázka: Jaký druh a rozměr pásků nabízíte?

Nabízíme kvalitní pásky vyrobené z materiálu TYVEK. Ten zaručuje, že se náramek nedá roztrhnout ani sundat bez znatelného poškození. Naše náramky jsou 2,5cm široké a 25cm dlouhé. Rovněž obsahují speciální kontrolní útržek, který můžete použít například na tomboly, welcome drinky nebo ke kontrole vydaných pásek.

Otázka: Jak to vlastně funguje?

Identifikační náramek obsahuje speciální samolepící část, kterou jakmile nalepíte na zbylý povrch náramku a náramek tak tímto vytvoříte, nelze již náramek sundat bez poškození této části. Kdykoliv tak bezpečně poznáte, jestli náramek konkrétní osobě lepil pořadatel nebo jestli k němu přišel někde "pod rukou".

Otázka: Když si dnes objednám, kdy zboží dostanu?

Vše záleží na skladových zásobách a na tom, jestli požadujete potisk. Náramků držíme skladem velká množství, tedy náramky bez potisku jsme schopni při objednávce do 12 hodin odeslat ještě týž den (v naše pracovní dny). V případě potisku je doba odesální přibližně 1-2 pracovní dny, podle počtu kusů.

Otázka: Jakou formou potiskujete a jak moc je tento tisk trvanlivý?

Tiskneme digitální technologiií. Tento typ tisku bez problému postačuje pro většinu potřeb pořadatelů a je i voděodolný. Pokud se ovšem budete velmi snažit, může se Vám podařit tisk z náramku "seškrábat". Je k tomu ale potřeba záměr, trpělivost a i fyzická síla. Tak proč by to kdo dělal? :)